Hoobchůdek

Pokud máš zájem vlastnit naši hudbu, tričko, či další merč, pak je zde několik možností. Jedna z nich je koupit si jej na některém z našich koncertů. Další z možností je kontaktovat nás a zažádat si o vysněný artikl.

JAK OBJEDNAT?   

Objednávky zasílejte na email hoochachos@gmail.com. Napište CO? KOLIK? KOMU? KAM? Následně obdržíte potvrzenou objednávku s číslem účtu a VS pro uhrazení. Ihned po uhrazení Vám zboží buď zašleme na Vaši adresu (Poštovné bude připočteno k ceně), či při vzájemných možnostech předáme osobně. 

Pro Ty z Vás, co už heslo znají, pokračujte kliknutím na odkaz:

https://hoochachos.cz/download/jakozenam

JAKOŽENÁM VINYL                       490,- Kč          

Dostanete album v jeho překrásné fyzické podobě. V každém vynilu najdete kartičku s heslem pro možnost stažení alba v digitální podobě.

JAKOŽENÁM DIGITAL                      59,- Kč

Dostanete unikátní heslo, které Vám umožní přístup k albu v digitální podobě ve formátu mp3 i wma. Bez uhlíkové stopy. Zabaleno v bitech. V digitální formě najdeš i artwork celé naší desky, který je více než povedený.

JAKOŽENÁM T-SHIRT                     390,- Kč    

Triko Hoochachos. Klasika. Dostanete černé triko s krátkým rukávem s logem Hoochachos /Jakoženám na hrudi. Do poznámky nám napište počet a velikost / dámské x pánské.

Trika vyrábí designérská dílna Skafandr.